baner do wpisu o biblijnym kalendarzu adwentowym dla par 2022

Biblijny kalendarz adwentowy (nie tylko) dla par 2022

👉 Pobierz kalendarz adwentowy (nie tylko) dla par 2023.

Święta Bożego Narodzenia 2022 coraz bliżej, dlatego warto się do nich przygotować – pomocny będzie biblijny kalendarz adwentowy (nie tylko) dla par. To już 4 edycja kalendarza adwentowego – z wcześniejszych wersji skorzystały tysiące osób!

Motyw przewodni na adwent 2022

Do tej pory kalendarz adwentowy opierał się o różne fragmenty z Pisma świętego. Podobnie będzie i w 2022 r., jednak całość opiera się o jedną księgę – tę najbardziej romantyczną i zmysłową – o „Pieśń nad pieśniami”. Hasłem przewodnim jest… miłość. <3

cytat z Biblii z Pieśni nad pieśniami na jeden dzień adwentu 2022

Ile czasu wymaga praca z kalendarzem adwentowym?

Biblijny kalendarz adwentowy (nie tylko) dla par nie wymaga dużego nakładu czasu – wystarczy kilka minut dziennie, by przygotować się do Bożego Narodzenia 2022. Formuła kalendarza adwentowego jest na tyle elastyczna, że możesz samodzielnie zdecydować, ile energii chcesz poświęcić na pracę z nim.

Jak działa kalendarz adwentowy dla par?

Od początku mojej działalności w sieci robię wszystko, by pomóc Ci w budowaniu relacji z Bogiem, ze sobą i z ukochaną osobą. Na tej samej zasadzie działa kalendarz adwentowy dla par. Na każdy dzień przygotowałam dla Ciebie biblijny cytat, pytanie do refleksji (własnej lub do rozmów we dwoje) oraz zdanie do dokończenia (skierowane do drugiej połówki).

fragment cytatów z biblijnego kalendarza adwentowego dla par

Kalendarz adwentowy 2022 tylko dla par?

Nie jesteś w związku albo chcesz podzielić się kalendarzem ze znajomymi singlami? Nie ma problemu! Kalendarz adwentowy (nie tylko) dla par jest dostępny w dwóch wersjach – dla par oraz dla singli. Różnią się tylko obecnością (lub brakiem) zdania do dokończenia.

Twoja druga połówka nie ma ochoty w ten sposób przeżywać adwentu 2022? Z powodzeniem możesz skorzystać z biblijnego kalendarza adwentowego dla par w pojedynkę – skorzysta cała Wasza relacja. 🙂

Jak korzystać z biblijnego kalendarza adwentowego?

Na końcu wpisy znajdziesz plik PDF z kalendarzem adwentowym do pobrania i wydrukowania. Wewnątrz umieściłam dokładną instrukcję, jak z niego korzystać. W skrócie – karteczki na każdy dzień należy wyciąć, a następnie losować codziennie przez cały adwent (a nawet i święta ;)). Kolejność realizacji nie ma znaczenia, dzięki czemu możesz zacząć w każdym momencie – tak, nawet w połowie grudnia.

kurs dla narzeczonych i par o miłości - inspirowany Pieśnią nad pieśniami

Więcej materiałów na adwent 2022

Jeśli masz ochotę jeszcze bardziej zanurzyć się w historię oblubieńców z „Pieśni nad pieśniami”, a przy tym wprowadzić pozytywne zmiany w Twoim związku, zerknij na kurs „Związek nad związkami”. W 4 prostych krokach (idealnie pasujących na 4 tygodnie adwentu) zadbasz o fundamenty relacji: miłość, ja w relacji, intymność, dynamika związku. Kurs jest w niższej cenie do końca roku 2022 lub do wyczerpania promocyjnych zapasów. Sprawdzi się jako rozgrzewka przed adwentem (dla tych, którzy nie mogą się już doczekać), jako wsparcie w przygotowaniach do świąt lub jako kontynuacja pracy nad relacją. Więcej informacji w sklepie z narzędziami dla par.

zadania z kalendarza adwentowego dla par 2022
Biblijne świece sojowe inspirowane „Pieśnią nad pieśniami” dostępne w sklepie Poślij mnie!. Z kodem „uprogu” o 10% taniej.

Pliki do pobrania:

Dużo miłości (nie tylko) na czas adwentu!