Notesy dla narzeczonych

To właśnie od nich wszystko się zaczęło… Będąc narzeczoną, potrzebowałam duchowego narzędzia, które pomoże mojemu sercu dorastać do roli żony. Szukałam długo i ostatecznie nie znalazłam nic, co by mnie w pełni satysfakcjonowało. Po mojej głowie krążyło mnóstwo pomysłów, by w końcu przekształciły się one w notes narzeczonej oraz notes narzeczonego na ostatnie 30 dni do ślubu.

notesy dla narzeczonych przed ślubem kościelnym do duchowych przygotowań

Chwila wytchnienia przed ślubem

Materiały na każdy dzień przygotowałam w taki sposób, aby nie było problemu z wygospodarowaniem na nie czasu. Dzięki temu każdego dnia udawało mi się chociaż na chwilę oderwać od panującego dookoła chaosu. Pozwalało to ukoić moją duszę i przygotować się na przyjęcie daru, jakim jest sakrament małżeństwa.

Notes narzeczonej w użyciu

Długo szukałam pomocy na ten ostatni okres przed ślubem i notes okazał się strzałem w dziesiątkę! ☺ Kiedy rosło napięcie, a sprawy związane z organizacją ślubu i wesela zaczęły obciążać moją głowę, to treści z notesu były świetną odskocznią, żeby faktycznie skupić się na tym, co najważniejsze, czyli duchowym aspekcie Sakramentu. ♥

Na notesy patrzono z zainteresowaniem w drukarni, w której drukowałam i oprawiałam nasze notesy. ☺ Mimo natłoku spraw i obowiązków, myślę, że warto było choć raz na jakiś czas w tym ostatnim miesiącu przed ślubem, zajrzeć do takiego notesu i na chwilę się zatrzymać. ☺

Aleksandra Czarnecka – użytkowniczka notesu narzeczonej

Notesy dla narzeczonych do pobrania

Notesy dla narzeczonych na ostatnie 30 dni przed ślubem, które pomogą w duchowych przygotowaniach do sakramentu małżeństwa – w wersji dla niej i dla niego – do pobrania pod linkiem: TUTAJ.